KIM JESTEŚMY

Jesteśmy profesjonalistami, którzy połączyli siły, by dostarczać naszym klientom najwyższej klasy usługi związane z projektowaniem graficznym.

Nasze studio graficzne specjalizuje się w realizowaniu projektów na potrzeby kampanii brandingowych oraz kreowaniu i utrwalaniu wizerunku marki. Mamy wszystko, czego potrzebuje Twój biznes, żeby wyróżnić się na tle konkurencji.

Zaprojektujemy dla Ciebie nie tylko logo, identyfikację wizualną czy stronę internetową. Animowane filmy produktowe, promocyjne oraz wizerunkowe – to nasza specjalność. Samodzielnie realizujemy sesje zdjęciowe i nagrania audio, dzięki temu jesteśmy zaangażowani w proces tworzenia od początku do końca.

W naszej ofercie znajdziesz autorskie ilustracje, które przeniosą Twoje materiały promocyjne na wyższy poziom. Mamy także doświadczenie w tworzeniu ilustracji dziecięcych, poparte publikacjami w podręcznikach szkolnych.

Jeśli zależy Ci na jakości i kreatywnym podejściu – to właściwy adres.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz się umówić na spotkanie.

PROCES

Lata doświadczeń w pracy z klientem pozwoliły nam wypracować maksymalnie komfortowy i przyjazny model współpracy.

Spotkanie to podstawa. Poznajemy się, ustalamy warunki oraz kształt naszej współpracy. Zawsze pracujemy​ blisko z klientami, jesteśmy​ elastyczni i zaangażowani na każdym etapie projektu.

Kiedy poznamy szczegóły projektu i uzgodnimy zakres prac, następnie przygotujemy ofertę. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie po wnikliwej analizie jego specyfiki.

Projekty wykonujemy w oparciu o ustalony harmonogram. Klient jest na bieżąco informowany o postępie prac i kierunku podejmowanych działań.

Po zakończeniu prac przygotowujemy pełną dokumentację do projektu. Przekazujemy materiały, do których klient nabył prawa autorskie wynikające z podpisanej umowy.